Līmlentes

TESCON VANA TESCON INVIS
TESCON VANA TESCON INVIS
TESCON VANA TESCON INVIS

TESCON INVIS

TESCON INVIS - universāla līmlente iekšdarbiem un ārdarbiem

 

Pielietojums

Ārpusē: hermētiskai vēja barjeras savienojumu izveidošanai ar pro clima SOLITEX FRONTA WA un SOLITEX FRONTA QUATTRO, kā arī ar jumta membrānām. Hermētiskai vēja aizsardzības izveidošanai starp kokšķiedras plāksnēm un jumta apakašējo slāni. Gaisa hermētiskiem savienojumiem ar jumta un sanācijas membrānām.

 

Iekšpusē: hermētiskai tvaika un gaisa hermetizācijas membrānu savienojumu izveidošanai, kā arī kokšķiedras plākšņu savstarpējai hermētiksia salīmēšanai.

 

Ar šo līmlenti iespējams izveidot dažāda veida savienojumus gan iekštelpās, gan ārā kā savā starpā, tā arī ar dažādām norobežojošām gludām, neminerālām būvkonstrukcijām (piem., cauruļu izvadiem, jumta logiem).

 

 

Priekšrocības

  • Universāla līmlente iekšdarbiem un āra darbiem, 6 mēnešus pakļaujama brīvai atmosfēras iedarbībai
  • Sastāvā patīkams PP flīss
  • Piemērota pieslēgumiem pie izvadiem
  • Apmetama
  • Lietojama hermētiskai vēja barjeras izveidošanai uz sienu membrānām aiz atvērtajām fasādēm
  • Labākie testu rezultāti uz piesārņojošo vielu klātbūtni

 

 

Pamatnes

Pirms līmlentes montāžas aplīmējamo virsmu jānotīra ar birstīti, jānoslauka ar lupatu vai jānopūš ar gaisa spiedienu. Līmlenti nedrīkst līmēt uz sasalušas virsmas. Uz salīmējamās virsmas nedrīkst atrasties nekādas atgrūdošas vielas (piem. tauki vai silikons). Salīmējamai virsmai jābūt pietiekami sausai un stabilai.

 

Ilgstoši noturīgu savienojumu var panākt ar visām pro clima iekštelpu un āra membrānām, kā arī citām tvaika un gaisa hermetizācijas membrānām (piem. izgatavotām no PE, PA, PP un alumīnija) vai jumta un sienu membrānām (piem. izgatavotām no PP un PET). Pieslēgumus iespējams izveidot uz minerālām virsmām (piem. apmetums vai betons), uz raupja zāgējuma, ēvelētām vai krāsotām koka virsmām, uz cietas plastmasas vai metāla (piem. trubas,caurules, logi utt.) un uz citām kokšķiedras plāksnēm (finieri, OSB-, skaidu plāksnēm, MDF-plāksnēm).

 

Vislabākos rezultātus konstrukciju drošībai var sasniegt tikai strādājot ar kvalitatīvi sagatavotām pamatvirsmām. Pamatnes piemērotība ir katrā individuālā gadījumā jāpārbauda, t.i. jāveic testa līmējumi.

 

 

Pamatnosacījumi

Salīmētās vietas nedrīkst noslogot ar smagumu un stiepi. Pēc membrānu savienojumu izveidošanas, jāierīko latojums, kas noturēs siltumizolācijas svaru.Salīmētās vietas šajā gadījumā ieteicams nostiprināta ar dēļu līstēm. Līmlenti nepieciešams cieši piespiest visā tās laukumā un nodrošināties, lai būtu pieteikams pretspiediens.Vēja, gaisa un lietus hermētiskus savienojumus drīkst izveidot tikai uz gludi (bez burzījumiem) izklātām membrānām . Ja objektā rodas paaugstināts mitruma līmenis, to nepieciešams izvadīt ar regulāru caurvēja vēdināšanu vai uzstādot būvniecības ventilatoru.

 

 

Tehniskie parametri

Īpašības Vērtība
Pamatmateriāls speciāls PP flīss
Līme ūdensnecaurlaidīga SOLID līme
Atdalošā kārta ar silikonu apstrādāts papīrs
Krāsa

melna

Pakļaušana brīvai atmosfēras iedarbībai

6 mēneši

Iestrādes temperatūra

no -10C

Temperatūras izturība

ilgstoši -40C līdz +90C

Uzglabāšana

sausā un vēsā vietā

 

 

Cenas

Pieejamie izmēri Cena ar PVN
6 cm x 30 m 29.40
6 cm x 30 m (iepakojums 20 gab) 529.98